| Florinell23 a întrebat:

Un specialist IT care sa fie dispus sa ma ajute sa-mi fac si eu un PC bun!

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Https://www.emag.ro/my-wishlists/307265 mi-a iesit fix 1400lei. incercai sa fac niste schimbari dar as strica mult pc... e foarte bun asa daca vrei rami de 1gb e 50lei unu + un hdd mai ieftin te-ai ar iesi 1250 lei.

| Florinell23 explică (pentru JusticeForCraiova):

Baga id meu : florinell23 sa vorbim mai pe larg.

6 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

Uite recomandarea mea: http://www.mediadot.ro/wishlist/29868/

De asemenea, la MediaDOT iesi mult mai ieftin. Daca nu e suficient asta, poti beneficia, daca nu ai timp sau nu te pricepi foarte bine la componente de ansamblare GRATIS. De asemenea, poti tot GRATIS sa ceri update de bios la placa de baza, desi fiind generatie noua, nu e cazul.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca mai pot sa te ajut cu ceva, nu ezita sa ma cauti.

Bafta si multa sanatate!

| JusticeForCraiova a răspuns:

Pentru ce vrei sa folosesti pc? gaming sau internet?

| maxfan a răspuns:

Cati bani esti dispus sa dai pe componente?

| Florinell23 explică (pentru maxfan):

MAXIM 1.300 lei

| Florinell23 explică (pentru maxfan):

Maxim 1.300 lei.