| Ercjiaai a întrebat:

Un telefon pana in 1000 lei? As prefera sa fie : Allview, Huawei sau Acer

13 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/sort-priceasc/c

in stanga mai filtrezi tu dupa preferinte producator/diagonala/rezolutie camera/memorie :-bd

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. acelasi produs s-ar putea sa-l gasesti in alt magazin mai ieftin dar ca sa-ti faci o parere despre specificatiile telefonului

| raduradu2014 a răspuns:

Allview X1 Soul Mini
sau Allview V1 Viper 16 GB

| raduradu2014 a răspuns:

rolling on the floor mai cauta si o sa gasesti...

Răspuns utilizator avertizat
| atomescu a răspuns:

Ce parere ai despre acest Allview?

http://bit.ly/OpOigQ

Are:

- procesor quad core de 1200
- gps
- camera de 8 megapixeli
- 1gb ram
- Geo-tagging
- G-senzor
- Wifi Direct
- WiFi Display
- Face detection
- LED Flash
- Amplificator audio Yamaha
- DTS
- Gorilla Glass
- Full HD recording

| raduradu2014 a răspuns (pentru atomescu):

Mai pune 100 lei si isi ia cu 16 gb
http://www.emag.ro/......DQ65JBBBM/
daca cauta si in alta parte poate gasestie si mai ieftin si sunt FOARTE BUNE TELEFONELE ALLVIEW NU VA LUATI DUPA CEI CARE NU CUNOASTE ..AM 2 MODELE DE LA ALLVIEW P5 MINI DE 2 ANI SI P5 QUAD DE 3 SAPTAMPINI (NU AM AVUT PROBLEME CU ELE)

| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Mai bine ai lua Samsung cele care le-ai mentionat mai sus merg o perioada brici apoi nu mai merg oh go on

| raduradu2014 a răspuns (pentru MikeyMinnieMouse):

Samsung sunt scumpe si mai slab dotate ...in comparatie cu Allview ..care Allview este destul foarte buna fratimio are Allview p5 mini de aproape 2 ani ..in martie face 2 ani ..si nu a avut probleme cu el

| MikeyMinnieMouse a răspuns (pentru raduradu2014):

Nu sunt slab dotate si nici super scumpe daca te orientezi!

| Ronaleo a răspuns:

Allview Viper v1 16gb sau mai bine Acer liquid e2.