| MissMurder5709 a întrebat:

Un tv cu plasma poate fi folosit si ca monitor pentru pc?

5 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

In general toate placile video au o mufa asemanatoare(dar cu asezare de pini diferita) care cu un cablu special(20 de lei in medie)poti transforma in scart sau AudioVideo si nu trebuie sa faci nimic decat plug end play ca restul face placa, sa vezi joace dupa...

| atn93 a răspuns:

Daca placa video suporta si are iesire de video altfel decat cea vga si suporta rezolutii mici ar trebui sa mearga. vezi manualul de utilizare al placii video

| alexunder12 a răspuns:

Desigur.

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna!
daca plasma suporta da insa sincer poate suporta un samsung nu plasme de obicei uitate pe site asta:
http://www.pcgarage.ro/

e bun uitate acolo si gasesti tv-monitor si poti da chiar si comanda prin net la mine a mers

succes!

| viseuitate a răspuns:

Dap doar daca e si tv si monitor ca eu asa am si chiar mg big grin