| FanGaming98 a întrebat:

Un user de pe Facebook poate vedea de câte ori i-a văzut o anumită persoană o poză postată?

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai demult a fost asta, aparea lista de persoane care au vazut postul (persoana aparea in lista pentru ca deschidea pagina) dar a fost scoasa, acum nu mai apare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Însă dacă pui o poza la
Poveste și o persoana îți vizualizează iar poza vei primi notificare " persoanaX și alți n ți au revăzut postarea"

| FanGaming98 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Zic de un post normal, nu story

| anonim_4396 a răspuns (pentru FanGaming98):

Atunci nu poți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu există această opțiune. La Hi5 exista.

| floreadan a răspuns:

Nu poate vedea

| Cosmin483 a răspuns:

Nu

| FanGaming98 explică:

Dar de câte ori a fost căutat profilul lui la search de o persoană?

| FanGaming98 explică:

Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsuri

| FanGaming98 explică:

Dar poate vedea dacă o persoană îi vede un live care nu mai e în direct (s-a terminat)?