| georgiana967 a întrebat:

Unde anume dau la o prezentare powerpoint (2007) sa vad cat dureaza? Slide-urile merg singure dupa un anumit nr.de secunde.

2 răspunsuri:
| MishelleArt a răspuns:

In tab-ul Animations, la fiecare slide va arata pe banda de sus in dreapta numarul de secunde in care se va trece la urmatorul slide. In functie de numarul fiecarui slide, vei afla cat doreaza intreaga prezentare. Succes.

| georgiana967 explică (pentru MishelleArt):

Asta stiam dar ma gandeam ca exista un mod in care sa vad totalul acestor slide-uri pentru ca am cam 50 si nu pot sta sa le adun. Oricum multumesc pentru raspuns!