| Stoica_Florin_1998 a întrebat:

Unde as putea gasi si eu driverul lan/ audio/video pentru placa de baza Sis 755, windows 7 ultimate? Il tot caut de ceva timp si nu reusesc sa gasesc decat programe care-l pot downloada, am nevoie sa-l iau si sa-l pun pe un stick pentru a-l implementa pe un pc care nu are internet din cauza lipsei driverului placii de baza.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Daca aceasta este intr-adevar placa ta de baza : http://www.ecs.com.tw/......etail.aspx poti descarca driverele de acolo. Selecteaza sistemul de operare din acea lista, si descarca-le.