| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa fac o reclamatie la cei de la antena Dolce, pentru ca au scos Utv? Era programul meu preferat de muzica, dupa Music Chanell. Ms kiss!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste contractul pe care il ai, dar nu prea cred ca o sa rezolvi ceva, dupa cate stiu firmele de televiziune prin satelit si cele prin cablu isi rezerva dreptul de a schimba posturile tv oferite, cu exceptia celor care sunt obligatorii - TVR 1, Pro TV, Antena 1 etc. Totusi poti sa le scrii si sa ceri reintroducerea postului, poate daca primesc mai multe reclamatii o sa-l reintroduca. Succes si numai bine!

| BRG a răspuns:

Trebuie să suni la romtelecom şi să -i spui că nu prinzi U tv, poate că doar l-au scos temporar, s-au l-au mutat în pachetul extra care costă m-ai mult, întreabă-i pe ei- Succese.

| GdX a răspuns:

Poti sa faci tu cate reclamatii vrei, fiecare firma isi rezerva spatiul de banda, si inregistreaza ce programe vrea. Nu ai ce le face, daca asta le e decizia. Schimba compania TV.

| Maya. a răspuns:

Da, si la mine la tara au scos astia de la Dolce Utvcrying. Cred ca la relatii cu clientii.

Răspuns utilizator avertizat
| mhg a răspuns:

Şi la canal S au scos canalul.