| SICAFLORIN a întrebat:

Unde este arhiva de messenger? Unde pot vedea mesajele mai vechi cu prietenii? Rapid, fundita. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| madalina3005 a răspuns:

Ai un buton mic in stanga ferestrei de mess, pe care scrie messenger. Dai click pe el si se deschide o lista si dai din nou click pe preferences. Se va deschide o noua lista si in stanga sus ai Archive. Click pe ea si teoretic vezi arhiva daca ai bifa pusa la " yes save all of my messages". Daca nu ti s-au pierdut toate conversatiile. Poti selecta acum acea optiune si iti vor ramane de acum incolo toate conversatiile. Succes

4 răspunsuri:
| BellaMarie a răspuns:

Pai e usor de explicat fii atent: dai click dreapta pe orce persoana apoi dai pe message arhive si dai pe pagina aia pe orcine la care ai vrut sa vezi ce ati vorbit. daca nu ti-am fost clara imi pare rau. Funditabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger - Preferences - Archive - View Archive.
Daca nu ai marcat inainte " Yes, save all my messages " nu au ramas salvate acele conversatii, deci nu le mai poti vedea.

| LittlePrincessNatsuki a răspuns:

Dai sa vb cu cineva si dai F3 apoi pe view full arhive sau ceva de genu
funda?

| Popa_Sorin_1990 a răspuns:

Nu stiu