| tpuDeea a întrebat:

Unde gasesc Windows Movie Maker fara virusi? Am windows xp dar nu il gasesc... am cautat peste tot, am dat search dar nu il gaseste. Deci va rog as vrea un link de downaldare, daca se poate fara virusi, mersi!

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai încercat să te uiţi şi acolo la add/remouve programs? Acolo ar trebui să fie, asta în cazul în care Windows-ul ce îl ai nu îi făcut cu Nlite(adică o fost scos cu acest program). Succese

| Ronnix a răspuns:

Windows Movie Maker este un program ce vine odata cu windows-ul si poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy

| Danitzu a răspuns:

Http://explore.live.com/windows-live-movie-maker?os=other
Il gasesti aici.si eu tot de aici l-am luat, si pe langa acesta mai sunt destule programe interesante`:)

| KaRa23S a răspuns:

Eu mi-am pus movie maker scriind movie maker download si am luat si eu de pe site cunoscute si nu am luat nici un virus nimic.