| Jeremy1 a întrebat:

Unde intru sa-mi aduc PC-ul la setarile "din fabrica"? Vreau sa-l pun spre vanzare si vreau sa sterg orice de pe el ce poate reprezenta informatii si date de la mine.

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Trebuie sa formatezi hardul cu un anumit soft. Poti incerca si cu Hirens Boot Cd pentru a rescrie mbr-ul de la hard. Daca nu esti sigur poti vinde pc-ul fara hard, il pastrezi pentru noul pc, ca al doilea sau al treilea hard. E varianta cea mai buna. Cand pica de tot... ii aplici sistemul sa vad ce a fost in el, in desfaci si scoti platanele. Dupa care il poti face bucatele, daca mai merge partea electronica a hardului o poti vinde pe net. Bafta!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing Nu exista asa ceva, crezi ca e telefon? Formatezi hardul!

| Sofer a răspuns:

Bagi din nou windows si stergi tot.

| stlucian a răspuns:

Dai o formatare a HDD-ului