| claudiamatei205 a întrebat:

Vreau sa imi vand tableta. Cum sa fac sa sterg tot dupa ea, sa fie ca noua? Vreau sa sterg fisiere, aplicatii, istoricul internetului etc. Cum as putea sa o aduc la setarile din fabrica?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cu tableta stinsa tii apasat pe volume up + power pana porneste si o intre in recovery si de acolo dai factory reset si delete cache si o sa ti se stearga tot din ea iar la urmatoarea pornire o sa te intampine ghidul de configurare.

| NGheorghe a răspuns:

Daca chiar vrei sa stergi tot dupa ea atunci da-o la o parte si sterge si acolo. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate dispozitivele au o optiune pentru a face resetare la setarie din frabrica de obicei o gasesti in setari la securitate sau la back-up si resetare depinde de versiunea ta de Android si de fabricat.

| Dedutza07 a răspuns:

Depinde de marcă
Si găsești titoriale pe You tube ( cum se resetează tableta …)