| RealRap a întrebat:

Unde intru sa scad luminozitatea la monitor. Funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In meniu. Yoate monitoarele au pe fata sau in laterala niste butoane. Unu-i meniu, altu-i plus, altu-i minus, etc. Nu stiu cum este al tau dar are. Poti regla luminozitatea si din Windows. Uite pe aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows7/calibrate-your-display
E diferit de cea din butoane.

| vioricavio a răspuns:

Daca ai laptop este simplu: ai un buton pe tastatura pe care scrie "Fn", tii apasat pe el si apesi pe sagetile de pe tastatura cele pentru sus-jos, stanga-dreapta.