| Ando1dul a întrebat:

Daca scad luminozitatea la 0 la telefon tine mai mult bateria?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Nu cu mult dar te tine.Dar daca il folosesti mult la net degeaba faci asta.Netul papa bateria rapid.

| Vvistula a răspuns:

Mult mai mult

| carhartt a răspuns:

Da, cu siguranţă, nu te va ajuta foarte foarte mult, dar totuşi acesta este unul din trucurile bineştiute de utilizatorii Android pentru a creşte durata de viaţă a bateriei.

| Soryn2244 a răspuns:

DA..Findca pixelii nu mai primesc acelasi procentaj de energie(curent electric) primes mai putina energie deci inseamna ''mai mult gaz ramas in butelie''
Pstonguet cei grei de cap inseamna ca ramane mai mult curent in baterie

| oODonViperOo a răspuns:

Dahappy si trebuie sa ai o aplicatie cu Economisire energie, cel putin eu am.Care te ajuta destul de mult, o gasesti in setari la economisire energiehappy dar depinde de soft...eu am 4.0.3 nu sunt singur ca apare la orice versiunehappy