| nairpic a întrebat:

Salutare tuturor. Ziceti`mi si mie va rog frumos, cei care sunteti din Piatra Neamt, unde pot gasi sa cumpar si eu paysafecards.thinking Am fost la cateva puncte unde le-am gasit pe site-ul lor si la toate mi s`a spus ca nu au asa ceva...Deci vreau exact un raspuns de la cei care sunt din Piatra Neamt si au fost si au cumparat paysafecards..Mersi frumos si o seara faina.happy

3 răspunsuri:
| RaduLemon a răspuns:

Ai fost la posta romana?, daca nu incearca acolo.

| nairpic explică (pentru RaduLemon):

Nu au ei in mall-ul din oras (numai mall nu e ala) si au la posta romana? Chiar daca pe site-ul lor scrie ca au centru si la posta dar sunt 90% sigur ca nu au..Eu am rugat sa raspunda doar cei care au cumparat din acest oras si imi pot spune exact locul/magazinul.Dau si funda.happy

| RaduLemon a răspuns (pentru nairpic):

Eu stau intr-un oras cu 12.000 loc si gasesc la un magazin paysafe, cauta magazine care au paypoint, de obicei gasesti acolo si paysafe(nu sunt din Piatra Neamt dar asta nu inseamna ca nu te pot ajuta)