| dannys a întrebat:

Ieri am avut probleme la reteaua de internet din zona si nu cred ca s-au remediat inca problemele.Eu nu am stiut ca sunt probleme la retea si am intrat in meniul modemului si am sters reteaua mea(reteaua avea numele pus de mine) si acum nu o mai gasesc nici cu cablu nici fara cablu si nu mai pot nici in meniul modemului sa intru.Inca nu stiu daca s-a remediat problema cu internetul din zona(ei au spus ca maine cel tarziu la ora 0 se remediaza). Daca sa spunem ca au rezolvat cu problema netului eu atunci pot sa imi vad macar numele retelei sau trebuie sa intru daca pot sa imi configurez modemul din nou.Se conecteaza singur? Sau intra reteaua direct cu toate ca am umblat si la parola.Si daca nu pot intra in meniul modemului cum rezolv cu netul si alta cale de a gasi, schimba reteaua sau numele exista?

2 răspunsuri:
| tpu12121222 a răspuns:

Ce modem ai si ce retea ai?
sigur poate fi remediata problema retelei.

PS: cred ca deja ai rezolvat cumva, insa, pana rezolvai cu modemul, ai fi putut sta pe cablu.

| dannys explică (pentru tpu12121222):

Da am rezolvat problema intre timp.