| Marianahsvvd a întrebat:

Unde pot pune pozele din telefon ca sa le pot șterge din galerie pentru a avea mai mult spațiu? In afara de laptop-stil, google foto

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca google drive. Eu asta folosesc si sunt foarte multumita.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe un stick de memorie.

Vezi că sunt și aplicatii care pot incărca memoria telefonului. Dacă nu le folosesti, sterge dintre ele si le instalezi din nou, atunci când va fi necesar.
Intra la Setari -> Întretinere dispozitiv -> Aplicatii ->Stocare

| oglindasultanului a răspuns:

Tu stii ce variante ai, folosesti un card de memorie, le pui in calculator. Dar daca vrei sa le pui pe internet, ai grija ca unele siteuri pe care iti faci contul, sunt publice. Deci pentru spatiu iti recomand sa folosesti card.

| Trixt3r a răspuns:

Dropbox.

Poti cauta pe google "where can i backup my phone photos for free" si gasesti mai multe rezultate din care poti alege.