| DonMoldo a întrebat:

Unde pot să găsesc și eu un ps4 dar sa nu fie second hand nu vreau de pe olx sau daca sa fie second hand macar sa nu fie ceva teapa de site sa se strice într-o lună.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In toate magazinele de electronice, unde gasesti computere, joculete samd, ca doar acelea dau si garantie.

Din pacate, cele second hand nu au garantie si se pot strica chiar a doua zi dupa ce le-ai cumaparat, ca-i lucru vechi si nu-ti poata garanta nimeni cat va functiona.

Daca vrei ceva bun si functional care nu se strica curand si are garantie, atunci cumpara-ti unul nou-nout de la magazin.

| blackann a răspuns:

Olx