| Camelisa a întrebat:

Unde pot vedea pe facebook cererile de prietenie pe care eu le-am trimit? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ellaells a răspuns:

La jurnal de activitati, in stanga sus

| ellaells a răspuns (pentru ellaells):

Dreapta sus, scuze happy

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Stanga sus la notificari, dar doar atunci cand respectivul accepta cererea ta.

| fuzzer a răspuns:

Asta nu cred ca se poate, doar cand prietenii respectivi iti vor accepta cererile, bafta!

| XqS a răspuns:

Deci te duci sus unde scrie mare facebook. langa scrie Search sau cauta persoane, locuri si lucruri. te duci la prima de langa facebook la care este o imagine micuta cu 2 persoane. daca scrie acolo un numar inseamna ca ai atatea cereri de prietenie. dai click acolo si dai Confirma Prieten daca vrei daca nu dai ignora sau cum mai scria acolo.
Funda :X