| sweetdyana18 a întrebat:

Unde se baga cititorul de carduri in unitate(la calculator)?
dau funda happy

11 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ha? poate ca in USB

| skama18 a răspuns:

Daca ai ctitor de carduri pe placa de baza (sunt niste pinii care sunt echivalente cu un usb), daca ai extern la usb

| skama18 a răspuns:

Poate ai un cititor cu usb sata, is cv mai noi cred ca mrge pe placa de baza daca ai sata2.du-te la un service cu pc ul si cu cititorul si til pune ei... costa 10 lei

| qwerty101010 a răspuns:

Exact acolo unde pui un usb obisnuit. Daca nu te descurci lasa` mesaj si iti explic mai multe.Si asa sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| sweetdyana18 explică (pentru qwerty101010):

Dar spatiul e prea mic pentru a baga cititorul de carduri...

| qwerty101010 a răspuns (pentru sweetdyana18):

Pai ce fel de cititor ai? E unul cu o agatatoare sau unul negru mai plat?

| sweetdyana18 explică (pentru qwerty101010):

Negru si plat...

| qwerty101010 a răspuns (pentru sweetdyana18):

.Sorry asta nu stiu...Acela stil usb e mai simplu de folosit...straight face

| sweetdyana18 explică (pentru qwerty101010):

Ok...oricum mersi happy

| qwerty101010 a răspuns (pentru sweetdyana18):

N`ai de ce...Incearca sa iti cumperi unul din acela ca te descurci mai bine cu el :*

| Grigotas a răspuns:

Unde se potriveste rolling on the floor))0