| anonim_4396 a întrebat:

Unde se învață cel mai bine programare?

1) La școală(liceu)
2) La facultate
3) La tine acasă după 12 noaptea
4) La Jilava în închisoare

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Eu am invatat acasa insa presupun ca cel mai bine se invata la facultate. la jilava creca se invata programare in "dos" big grin

| Userses a răspuns (pentru al3xander):

Nu, chiar acasa se invata cel mai bine! big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acasa, daca tii cont ca pentru unele chestii mai ai nevoie si de altii sa faci schimb de informatii din cind in cind. Altfel, pina le descoperi tu, ti-o ia concurenta inainte.

| RawGrey a răspuns:

Eu baza am invatat-o acasa. Restul aprofundezi la facultate si la liceu faci ceva. dar na sunt vrajeli alea. Un an nou fericit!

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameMike a răspuns:

La facultate daca te duci la una specializata in informatica