| conrob a întrebat:

Unde vad cat are procesorul o tableta? androidul ce este el vreau mai detaliat daca se poate

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar si la setari, despre el scrie

| TheImpaler a răspuns:

Pe net. scrii pe google modelul de tableta si te uiti la specificatii.

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a răspuns:

Dai la setari si ultima categorie. o sa scrie ceva de genul: despre device/telefon/tebleta... about device. in fine la toate tabletele si telefoanele e ultima categorie. jos de tot in meniul setari. si acolo o sa vezi procesorul. tpiul, frecventa lui. androidul. si alte informatii utile despre device

| TheImpaler a răspuns (pentru Ciuca_Florin_Mihai_1998):

In "despre dispozitiv" vezi versiunea si inca cateva chestii. nu-ti zice acolo cat are procesorul.