| anonim_4396 a întrebat:

Unitate optica / DVD Writer Samsung SH-222BB este compatibil cu Windows XP? Si daca da, ce software trebuie instalat pentru a-l putea folosi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Desigur, merge cu orice soft de scriere discuri optice (ImgBurn, CD BurnerXP Pro, Nero, etc).

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu la asta ma refeream, am Nero si cu el inregistrez, dar pana acum am avut alt dvd writer: Sony nec optiarc ad-7170a, si acum ca sa mearga cel nou banuiesc ca trebuie instalat ceva... nu stiu ce ca nu ma pricep. l-am conectat la toate cele in caculator, dar nu-mi apare nicaieri deci tb instalat ceva...

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Gata, am rezolvat. multumesc.