| GeorgeH17 a întrebat:

UNRGENT! Am un subwoofer Philips si de ceva vreme cand ascult muzica sau orice are audio pe pc si vreau sa ascult, apar niste fluctuatii ale volumului(cand se aude mai tare cand se aude mai incet si cate o data se opreste si porneste din nou) ce ar trebui sa fac? S-a ars ceva?

Dau funda!!

Răspuns Câştigător
| claudiu0307 a răspuns:

Salut George,
Problema poate fi de la sursa de alimentare, dar recomand daca nu esti de meserie sa mergi la un centru specializat in reparatii electronice sa iti faca o constatare si de ce nu mai departe poate o eventuala reparatie.

poti merge si aici www.stv-bucuresti.ro

ai verificare gratuita