| Vladutz01 a întrebat:

URGENT! Am intanpinat o eroare cand deschid un joc spre exemplu, BAD IMAGE " C:\Windows\system32\atiu9pag.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error.Try instaling the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support. VA rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Dawlodezi asta
http://download.dll-files.com/......iu9pag.zip 0XDiTHZEeR
si te duci in my computer windows system 32(C:\Windows\System32) il stergi pe cel vechi sau il inlocuiesti dai restart si gata

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Nu stiu de ce ar trebui ajutati URGENT cei care nu mor care nu sunt prinsi intre fiare contorsionate cei care nu au cancer si nu au nevoie urgenta de medicamente ci ei vor sa fie ajutati URGENT pentru ca sa se poata juca un joc.

1 incerca sa instalezi jocul de pe cd-ul original!
2) incerca sa isi dll-ul respectiv de pe www.dll-files.com

vezi ca au un motor de cautare
si iti pot oferi si gratis fiserul dorit

aici ai un filmulet daca esti baiat de bani gata ca sa iti faca ei reparatia
https://www.youtube.com/watch?v=oTxaBUdCozU#t=50

dar poti sa iti schimbi singur cu mana ta dll-ul respectiv cu altul nou