| nimikutza a întrebat:

Am o imprimanta HP deskjet 3650 si nu am mai folosit-o de ceva timp ieri mi-am reincarcat cartusele si nu mi-o mai recunoaste calculatorul si imi palpaie ledul....mentionez ca pana acum calculatorul o recunostea

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Ori nu mai ai driverele instalate pe calculator, ori nu mai sunt bune cartusele si face eroare din cauza lor.

| nimikutza explică (pentru denyemy):

Pai cand instalez driverul ma pune sa conectez imprimanta dar degeaba ca nu o gaseste