| antoniamorarita1989 a întrebat:

URGENT! Am o problema cu calculatorul, cum il deschid eu am 4 windowsuri, nu stiu cum sa va explic, si cum apas pe el imi pare ca mi se incarca windowsul dar iarasi se reseteaza. CE POT SA FAC? ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Uite o solutie mai sumpla. Formateaza hardiskul cap-coada si repune un singur winows si gata.

| ταξιδιώτης a răspuns:

4 windows-uri? la ce-ti folosesc atatea?
Nu stii cum sa explici, revino...sau lasa-mi un mesaj, din ce descrii (in ultima parte) sistemul de operare a cazut si trebuie reinstalat windows-ul.