| Qweeeeeer a întrebat:

Urgent! Am un laptop fujistu-simens care nu a mai fost folosit si merge cam greu, si in plus nu se conecteaza la retele wi-fi parolate. Ce i-as putea face? Nu vreau sa reinstalez windowsul. Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sint parolate, cum sa se conecteze? Poate doar daca e reteaua ta si stii parola.

| Qweeeeeer explică:

Am uitat sa specific. Stiu parola, de pe telefon si tableta merge sa se conecteze.

| Qweeeeeer explică:

Va rog ajutati-ma!

| kossmin16 a răspuns:

Si eu am laptop fujitsu si mie mi s-a intamplat la fel

| Qweeeeeer explică (pentru kossmin16):

Deci nu sunt singurul.

| RonaldoSeven a răspuns:

El poate functiona greu din cauza componentelor prea slabe.Pentru conectarea la retele wifi parolate nu trebuie sa bagi parola? Doar nu se conecteaza fara parola la o retea cu parola.

| Qweeeeeer explică (pentru RonaldoSeven):

Are 1 Gb ram, procesor Intel core 2 duo 1.8 ghz, 128 gb hard disk