| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Help TPU am nevoie de ajutor am un laptop hp compaq presairo cq56 si il am de aproape 1 an ce as putea face in afara sa imi reinstalez windowsul ca merge foarte incet si greu si la internet si la aplicatii si am memorie multa. dau funda si vot

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta-i cea mai buna solutie, sa reinstalezi windows-ul, nu exista o solutie mai buna.

| andreyuu a răspuns:

Pentru ati mari viteza in primul rand ai nevoie de o devirusare completa, apoi o defragmentare. S-ar putea ca viteza internetului sa nu fie din cauza windows-ului.

| zuzualina a răspuns:

Incearca o restaurare de sistem

| Rebecadulcic a răspuns:

Pai asa a fost si cu al meu puneti antivirus, instaleaza adoble, sau du-te cu el la reparat, eu asa am facut si acum merge perfectbig grincosta 50lei....al meu se reseta singur si mergea foarte incet, dul la reparat nu costa multbig grin