| laura18laly a întrebat:

Urgent! Azi am pierdut o mini boxa care era a matusei mele..am lasat.o sub o canapea si am plecat! Cand ne.am intors dupa ea pt ca ne.am adus aminte nu mai era..am cautat.o in disperare si degeaba...seara i.am spus mamei si am mers sa o cautam..in zadar, a si am uitat sa spun ca era si cardul meu in ea... se poate sa o mai gasim?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A facut picioare singura? Daca intr-adevar a-ti pus-o acolo trebuia sa fie tot acolo.Ce intrebare!

| Jipa95 a răspuns:

Tu pui intrebare pe TPU sa afli probabilitatea de a gasi acea boxa portabila?
Palmface.

| Someoneeene a răspuns:

Probabilitatea e de 50%, dar eu nu cred ca ai vreo sansa sa o gasesti