| ciprian2097 a întrebat:

URGENT!
Cu ce program pot micsora memoria unei melodii?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AlinG13 a răspuns:

Parerea mea este ca nu poti micsora "memoria" unei melodii.Singura solutie este sa scurtezi melodia astfel se va scurta si marimea ei.

| ciprian2097 explică (pentru AlinG13):

Parerea ta e super proasta!winking

| AlinG13 a răspuns:

Domnule ciprinuk multumesc pentru observatie dar sa stie ca parerea mea este foarte buna....mai documenteaza-te.Pentru cultura generala "O MELODIE NU ARE MEMORIE" ci "MARIME"!

| ciprian2097 explică (pentru AlinG13):

Esti cam prost de felul tau, nu? Din moment ce o melodie are o durata are si din START o memorie ca tu nu ctochezi melodiile in aerwinking Bai INTELIGENTULE!