| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Cum fac sa-mi creez un nou ID de mess ( adresa e-mail)? Ca daca incerc s-o fac din Mess, nu merge, imi zice : The connection to the yahoo server cannot be completed at this time.
As vrea sa creez acest cont fara numar de telefon! NU SE MAI POATE?

4 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Https://www.google.ro/#q=yahoo+registration
Nu poti sa te inregistrezi fara numar de telefon dar poti sa stergi numarul de telefon dupa ce faci contul.
Sa presupunem ca iti uiti parola sau iti este spart contul, cum planuiesti sa il recuperezi? Numarul de telefon nu il pui acolo doar de dragul de a-l scrie.

| Imstrong a răspuns:

Https://ro.yahoo.com/ Dai in dreapta sus langa pliculetul acela de mail pe " Sign in" apoi pe " Creare cont nou " cu albastru..deci dai si scrii toate alea apoi la nr de telefon scrii de exemplu "6748563748" dupa +40 si "Creare cont" big grin nu e greu deloc..Bafta! la mine a mers...

| Imstrong a răspuns:

Https://ro.yahoo.com/
Link-ul corect, scuze.

| mirrumirunik a răspuns:

Deschizi o pagina de google si scrii mail. Deschizi pagina unde intrii pe mail si in josul paginii sub parola scrie''Creare cont nou''.Dai click acolo si vezi ce trebuie sa faci mai departe.