| simona1 a întrebat:

mi-am uitat parola la un id.si nu pot sa mi-l schimb... deoarece:eu dau acolo unde scrie get a new yahoo id.completezi...cu nume, sexsi cod postal iar apoi se incarca putin si imi apare:The connection to the Yahoo! server cannot be completed at this time. Am incercat de mai multe ori dar tot asta apare.nu stiu ce sa fac.cryingcryingcrying Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Buna. ar putea fi o problema cu browser-ul de web pe care il folosesti.sau e problema cu serverul yahoo... poti sa mai incerci. poate iti reuseste.mult succes!winking

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Paaai. cred ca ar trebui sa-ti faci un id nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ti-a mers internetu si mie imi aparea doar atunci