| DenisIonut01 a întrebat:

URGENT! cum sa pornesc jocul Battlestar Galactica? am instalat uni web player am facut cont acolo am activat contul dau loghin si imi apare lunch game si dau dar nimic nu apare nimic. crying

Răspuns Câştigător
| Riderx1 a răspuns:

Ai rezolvat? daca nu, da-mi un mesaj privat

| DenisIonut01 explică (pentru Riderx1):

Am rezolvat si nu imi place jocul ala big grin, multumesc oricum

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Pentium 3 video on bord S3d uni chrome

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Depinde de ce pc ai si de windows

| ExDark123 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic dar in cele mai comnu cazuri e de la plugin sper ca te-am ajutat

| Pvn2 a răspuns:

Dati-mi si mie pm care stiti am aceeasi problema dar inainte mi-a mers si nu stiu ce sa faccrying