| sebypetrescu921 a întrebat:

Salut Tpu..La doua zile dupa ce am instalat windows 7 ultimate am intrat intr un joc online numit battlestar galactica ( playing game ) la inceput s a incarcat putin dupa ecranul s a facut negru pentru moment si apoi un fel de albastru in care era vorba de o eroare..si nu stiu ce e de vina. Puteti sa ma ajutati? funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Este BSOD sau Blue Screen of Death.
Dacă nu apare des, atunci nu este o problemă.

Acest BSOD constă într-o incompatibilitate a driverelor, lipsa de update, problemă a memoriilor, bad-uri HDD etc etc.

Dar REPET, dacă se intampla DES.

1 răspuns:
| alinutz33311 a răspuns:

Pai esti prost! Ti-a aparut eroarea 131 babs?