| Limpede a întrebat:

URGENT! DAU FUNDA!
Nu stiu de ce toate fisierele de tip RAR imi sunt deschise in Adobe Reader. Ce pot face ca sa mi se deschida normal?

4 răspunsuri:
| M29 a răspuns:

Salut!

Click dreapta pe fisier, Open with - Choose default program si alegi WinRar din lista. Daca nu este in lista Winrar navighezi pana unde ai tu instalat programul.

O zi buna!

| Vali0n a răspuns:

Salut se deschide cu Adobe reader pentru ca este selectate sa se deschida cu el pentru a nu mia fi clik dreapta pe fisier cauta open with apoi dai choose file program sau ceva de genu asta si cauta winrar daca nul gasesti acolo dai la browse si cautal prin C

| Anonimus69420 a răspuns:

Dai click dreapta si apoi Open With:WinRAR si gataa da sa ai instalat winraruwinking

| Roby19997 a răspuns:

Sall vezi la unde ai instalat RAR de exemplu la mine e in C:/Program Files/WinRAR cauti iconita pe care scrie WinRar ii dai click dreapta apesi open with si deschizi tot cu Rar sau orice fisier ce are Rar ii dai click dreapta si apesi openwith si selecteti WinRar;;; Bafta