| SaturniFraternitas a întrebat:

URGENT! :(( Mai fratilor nu gasesc de nici un fel un laptop in niciun site de vanzari mare CA newegg, amazon, ( http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/ ) < acesta e linkul' cu laptopul, este doar in Romania in ZECI de magazine, dar nu-l gasesc in strainatate, ca sunt pe Toms'Hardware sa le arat ( am pus o intrebare si vreau sa le arat cat inseamna pentru mine ( pentru noi ) o mie de $ ) VA ROOOOOOOOGGG ajutati-ma dati-mi un link vreau sa aflu pretul acestui laptop in Dolari americani, $,

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Vreau sa spun ca treubie sa ivneti sa citesti si sa nu te mai plangi atata laughing

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai nu te speria. MEreu exista versiuni vandute doar local. De aceea la o simpla serie gen R501VB pot sa existe alte sute de variante mai mici.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Nici nu ma intereseaza de ibuypower sau de falcon, cand poti sa faci daca vrei desktop cu compoennte peste din orice punct de vedere.
Si te inselu cu 5 sute de ani in urma. ia intereseaza-te spre exemplu cant e in sua un abonament de 1gbps, care rds-ul il ofera la noi cu 59 lei pe luna.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

REalizezi ca daca nu e in stoc la newegg, sansele sa fiel a noi in stoc scad spre zero? Plus ca msi-ul era as aieftin deroece era refurbished.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Pai nu ai vazut ca nu mai e in stoc? Si cand nu e in stoc ai sanse mici sa gasesti si prin alte parti. Iar legat de pret, ca scria ca e refurbished.

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Vreau sa spun ca treubie sa ivneti sa citesti si sa nu te mai plangi atata laughing