| Johnnyb_Johnny_1989 a întrebat:

am windows 7 in germana instalat dar vreau sa il schimb... am incercat dar nu imi booteaza (nu este din cauza dvd-ului este incercat) am setat la boot device 1st dvd-rom apoi cand dau sa imi instaleze nu merge si intra direct in sistemul pe care il aveam... Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o idee? Multumesc mult

2 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Baga limba romana din control panel
boot device ai setat primul? si-o ai dat f10 sau esc

daca nu merge arde alta imagine iso corect pe dvd
cu burnaware free
este simplu

| cosmzx a răspuns:

Am eu un cd original cu interfata in limba romana si alte limbi si trebuie doar sa bagi cd-ul si sa alegi limba ti-l vand daca vrei