| Pisikutzzza999 a întrebat:

URGENT!
Mi-a fost furata pagina de 200 like-uri pe facebook si nu stiu cum sa o recuperez!
Va rog nu va radeti de mine si ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Din câte ştiu, când îţi faci o pagină trebuie să bagi un e-mail. Cineva are parola ta de la e-mail? raised eyebrows. E clar atunci. Poate au schimbat parola şi e-mail-ul şi nu mai ai cum să o recuperezi. Dar, dacă nu o are nimeni nu ştiu cum poate să îţi dispară chiar aşa, instantaneu.

5 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Pai dai recuperare parola si asa iti vei putea pune din nou o parola pe care sa o sti doar tu si fa ti setari astfel incat daca te loghezi de pe alt calculator pe acea adresa de facebook sa primesti un cod pe telefon pe care trebuie sa il introduci intr o casuta si abia dupa aceea sa te poti loga

| plasticsmile a răspuns:

Atunci la revedere pagina

| K0sti a răspuns:

Nu "ne radem" de tine! Suna la 112! O bombonica ca tine sa scrie in halul asta...
Pai se poate! Poti sa-ti iei adio de la ea, din nefericire!

| JustRoxanne a răspuns:

Buna! Din pacate nu mai poti face nimic, decat daca persoana care ti-a furat-o decide sa ti-o inapoieze, ceea ce e putin probabil. Imi pare rau pentru tine! Data viitoare fii atenta pe cine pui admin si ca sa fii mai sigura ca nu iti va fura pagina, pune-i doar content creator!winking