| FuegoJr a întrebat:

URGENT...

Salut TPU.sad
Am si eu o problema cu un Samsung Corby.
Am incercat sa ii pun o tema de iphone, dar la jumatea procesului mi s-a luat curentul si s-a stins pc-ul.
Acum telefonul cand il deschiD, imi apare tot, pana la pin, acolo se blocheaza si se reseteaza singur, asa face de fiecare data, am scos bateria, am bagat-o, s-a deschis singur si la fel face. Se inchide si se deschide singur sad.
Daca nu ati inteles, si credeti ca ma puteti ajuta, dati-mi un PM, va rog crying

Ma puteti ajuta va rog?batting eyelashes
Mersi.
Funda + VOT!

1 răspuns:
| Prunela a răspuns:

Te duci la un magazn de telefoane şi ii rogi pe bădici ăia de acolo să îl repare

Ce ii aşa greeu?