| JiminieGotJams a întrebat:

Urgent! Salut TPU! Iar am probleme cu castile. Daca mi le pun in telefon acesta nu recunoase.Am mai avut aceeasi problema si acum doua luni dar peste cateva saptamani a mers iar.Nu stiu ce poate sa fie.Ma ajuta cineva? Daca vreti mai multe informatii cautati printre primele mele intrebari si o sa gasiti.

Răspuns Câştigător
| gabrielmoldovangabriel a răspuns:

Schimba-ti castile. Daca a mers si acum nu merge ele au o problema nu telefonul! Sper ca te-am ajutat!