| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, am o imprimanta EPSON stylus office bx320fw si vreau sa ii schimb cartusele, si am gasit asa ceva pe net dar nu sunt originale, sunt pentru acest model dar nu stiu daca merg si daca vor fi recunoscute de catre imprimanta http://www.printpro.ro/......ibile.html Dupa terminarea cartuselor aceste cartuse se pot incarca?

1 răspuns:
| valy_9268 a răspuns:

Cartusele sunt in magazine de pc-uri sau electronice, iale si du-te cu ele la magazin, ceiei cartusele cele noi aratandule pe cele vechi, si s-a rezolvat!