| BBiiiaa a întrebat:

Urgent! va rog:o3
Deci, de pe site-ul asta http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5260+star+ii-softw ares_3399/1/ am descarcat niste jocuri pe tel.Au mers cam 3 pana cand am vrut sa mai instalez unul dar mi-a aparut "memorie insuficienta". Am verificat memoria cartelei de memorie si era mai mult de jumatate goala. Apoi am sters niste jocuri de pe tel si am lasat doar unul, dar tot asa imi aparea. Care e problema? Si um sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

Unele aplicatii folosesc prea mult CPU si GPU asa ca dai la manager aplicatii si mai inchide din ele daca nu merge sterge din aplicatiile inutile! Bafta! Funda! 1

1 răspuns:
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Pai asa imi aparea si mie pe Samsung Corby si nu e din cauza memoriei interne a telefonului ci din cauza memoriei Java sau ceva de genu laughingAdica jocul e prea mare pentru telefonul tauhappy