| misu2315 a întrebat:

Urgenta! Mi s-a intamplat ceva groaznic! Deci am dat restart la calculator si cand s-a aprins imi scria chestia aia cu WELCOME si nu mai dispare. dupa vreo 10 minute a disparut si pur si simplu mi sa reinstalat windowsul. Problema nu este ca mi sa reinstalat ci ca trebuie sa astept 10 minute sa dispara acel WELCOME. Cer ajutor! funde...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cine stie ce! pur si simplu trebuie sa se incarce!

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Pai poate ai instalat un program care cere de gandit.Calculator il verifica. Poate ai un virus.In orice caz cat poatee sa coste sa te duci la cinava specializat si sa il intrebi.O intebae nu este pe bani. Daca el zice ca este o problema du-te cu el -a reparat.Nu il poti repara tu.Nici macar nu sti ce are. Funda?

| Queeen a răspuns:

Scaneaza pc-ul. Poate sunt virusi. Bafta

| downer2012 a răspuns:

Nu il duce la reparat ca nu este problema majora, este ceva usor.
Fie intri in safe mode of network si ii dai un scan, poate ai un virus.
Fie ii dai un re-install la windows si sti ca scapi de tot, fara sa mai ai probleme.
Fie ai bad-uri fizice pe hard si trebuie schimbat.
Daca mai ai intrebai, da-mi un pm.