| BalonaşDulcee a întrebat:

Urgentt! Sunt proaspata posesoare a unu Lg Gt405 cumparat la abonament de la orange, tocmai ce l-am luat de la decodat mai devreme si cand am ajuns acasa sa-mi bag un card de 2 Gb pe el imi arata sus ca mi-l citeste, dar cand sa intru in el nu imi arata nimic thinking si in el aveam poze si muzica, cardul acesta a fost in Iphone cateva luni [pana mi s-a stricat] si mi-am cumparat telu' asta si cred ca nu merge sa vada carduri de 2gb... thinking ca in N95 nu imi citea cardu de 500 mb si mi-am luat unu de 1 gb si nici pe asta nu-l citea, dupa imi luasem alta de 2 gb si pe asta mi l-a citit. Stau si ma gandesc daca nu e prea mic cardu pentru telu' asta [adica memoria cardului] thinking voi ce ziceti?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

In prmu rand iti spun la revedere garantie,
in al doilea rand decodarea te poate lasa fara multe functii ale telefonului.
eu am cumparat unul decodat si introdusa lb romana.
in schimb nu mai am bluetooth si nu mai pot vb pe maini libere.
in rest toate bune.
ori nu e bun cardul, ori telefonul nu sporta acelasi tip de card ca si iphone ori telefonl tau cel nou e de kk. una din astea de mai sus. happy
O seara faina.