| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cititorul meu de carduri nu mai merge nu-mi mai citeste cardurile cand bag cardu si incerc sa intru pe el imi spune sa introduc cardul. Ce poate sa aiba si ce pot sa-i fac?

2 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Cel mai probabil este stricat.Adica s-ar putea sa se fi miscat acele sarmulite mici aurii. Poti doar sa-l arunci la gunoi sau daca ai garantie incearca sa-l duci sa vezi daca ti-l poate repara. Bafta! Daca ti-am fost de folos ofera si tu funda! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mai multe persoane sa intampla asta. Chiar si mie ...Si nu cred ca e stricat cititorul la toti