| BettyKtt a întrebat:

Buna,
Am nevoie de un raspuns rapid:
Am facut un filmulet de 02:44 pe care trebuie sa il bag intr-un slide din power point.Problema este ca nu merge, mi se spune ceva despre format...Va rog frumos,trebuie sa trimit filmuletul in power point maine dimineata si am mare nevoie de ajutor sa il pot face.

Daca este ceva simplu, lasati-mi intr-un comentariu toate de detaliile sa pot rezolva problema. Daca este ceva mai complicat dati add la acest id: lumina.luniix

Multumesc frumos, astept raspunsuri.
Primul raspuns care ma ajuta primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ce format e video-ul tau si ce office ai? 2007/2010? De la insert >video >video from file ar trebui sa mearga,si ar trebui in general mai toate formatele (video) dar in general cele asf, avi, quicktime, mp4, mpeg, wmw, Adobe flash media, ar trebui sa mearga toate.Precizeaza si ce erori iti da.