| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Va merge sa intrati pe mess? Mie nu, imi zice ca nu am conexiune la internet, si nu stiu ce sa fac :-s

4 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Intai trebuie sa te conectezi la interet dupa aia sa intri pe mess daca nu dezinstaleazal si instaleaza-l din nou.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Probabil este reţeaua prea încărcată, ori e vreo eroare de la Yahoo şi trebuie reinstalat.

| mona a răspuns:

Mie imi merge, incearca sa deconectezi si sa conectezi din nou internetul

| Dariusuu a răspuns:

Dai un reinstall la Yahoo Messenger.Probabil ca ai vreo eroare.

O zi buna.