| anonim_4396 a întrebat:

Va nemultumeste ceva la aplicatia Facebook? Daca da, ce anume?

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da,are dreptate VibeTrix!

| VibeTrix a răspuns:

Da. Sunt cam multi prosti si sunt multe prostii si lucruri neinteresante. In loc sa citesti o carte, sa te uiti la un film sau ceva de genul, dai refresh intruna pe Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu la ce te referi. Daca te referi la aplicatie (Magazin Play), pot spune ca este enervanta si ca imi da crash mai mereu. Daca te referi la site, este un site destul de bun deoarece astfel iti poti gasi prieteni/rude.

| DenisaSM a răspuns:

Multitudinea de pagini sponsorizate care iti apar pe feed