| Hasss a întrebat:

Va place samp(gta san andreas multiplayer) si de ce
inca o intrebare vreau sa joc si eu samp dar inainte de asta vreau sa ma lamuresc:
ce se poate face in samp in afara sa te impusti cu alti
?
aaa si merge pe windows 7 64 bits?

Răspuns Câştigător
| Rapperkid a răspuns:

Pai uite. sa-ti spun eu am jucat vreun an. depinde sunt doua feluri de sv : 1) stunt : este sv clasic. mergi cu masina, omori, impusti, faci clanuri etc; 2) RPG: este sv ceva mai greu. e exact ca in viata reala. intri in clanuri, cumperi masina personala (pe unele sv), poti fi politist (cop) iti cumperi casa ta. deci cum am zis ca in viata reala. faci lvl. funda?big grin

| Hasss explică (pentru Rapperkid):

Potisami dai si mie site-ul de unde sa-l downloadez si un server sau mai multe servere big grin plzz
si iti dau funda happy

| Rapperkid a răspuns (pentru Hasss):

Sv de samp. uite unul rp pentru versiunea 0.3d gta.gameiasi.ro:7777

8 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Sa te plimbi cu masina, nu stiu de misiuni, dar eu am jucat doar o data, si nu mai stiu daca puteam face misiuni.

| LeXb0y a răspuns:

1: se poate intra intr-un gang/mafie te alergi cu politia, tunezi masini, faci stunturi cu motoru' is muuuuulte lucruri...

2: Da merge daca vrei iti dau eu un sv de samp dar iti trebuie sa ai sa:mp versiunea 0.3d... sv de samp este: samp.gfzone.ro

| ta5232545 a răspuns:

Mananci,te plimbi, cumperi case, iti o iubita la o misiune

| BaroS_7350 a răspuns:

93.119.25.153:7777 – BEST GAMING
Serverul are un GameMode foarte plăcut și distractiv, cu sisteme foarte unice și foarte bine implementate. Se fac zi de zi eventuri, Staff-ul oferind și bonusuri în unele zile. Avem un Staff foarte bine organizat, serios și capabil, care asigură zilnic membrilor un joc cât mai plăcut și sigur.
Server-ul detine urmatoarele job-uri:
Dealer de droguri
Curier de pizza
Fermier
Sofer de autobus
Dealer de arme
Gunoier
Pescar
Camionagiu
Pilot de avion
Talhar
Tractorist.
Puneti aplica oricand pentru unul din aceste job uri ele fiind foarte distractive, neplictisitoare si banoase.
Pe langa aceste job-uri, va voi arata si factiunile care sunt pe acest server:
Police Department
Federal Bureau of Investigation
National Guard
Paramedic Department
Hitman Agency
Taxi Cab Company
Tow Car Company
School Instructors
News Reporters
Los Santos Vagos
Los Aztecas
Grove Street
Ballas
Guvern

Suntem în căutare de staff capabil, serios și activ și țin să menționez că funcțiile nu se acordă pe pile, toți jucătorii având aceleași șanse, totul depinde de activitatea și implicarea voastră. Pentru mai multe detalii, accesați forumul nostru www.best-gaming.ro/forum

Vă așteptăm pe comunitatea noastră și nu uitați să vă invitați și prietenii pentru mai multă distracție!

| BestXx a răspuns:

Pai apesi alt si mergi normal pentru teleportari /plaja/noaptea/desert/arme. dai funda?

| BestXx a răspuns:

Pai ce a zis sbucuresti75 a si de la alt mergi normal