| LanaDelRayFan a întrebat:

Va puteti uita putin la poza mea de profil, va rog? Este dinamica sau statica? Va multumesc happy

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

100% statică (deși nu și din punct de vedere compozițional).

| darrio2007 a răspuns:

Fifty-fifty.Numai valurile se misca.

| Esperança a răspuns:

Este statică. Dacă vrei o poză mișcătoare atunci trebuie să îți pui una f mică.
http://www.tpu.ro/......paste-com/

| Adry05 a răspuns:

Mi se pare mai degraba statica.

| thegatekeeper a răspuns:

Este statica, din punctul meu de vedere. Cele dinamice reprezinta persoane sau obiecte in miscare, cum ar fi cineva care alearga sau un obiect in cadere.

| xBya a răspuns:

Stiu ce vrei sa zici, e un gif. Daca ma uit acum la avatarul tau, e statica. Dar daca ma duc la profilul tau si dau click pe poza, e dinamica.

| YasmynaMaria a răspuns:

Statica.sper ca te-am ajutatbig grinhappy
funda?

| AnDrEeAdrg a răspuns:

Greu de raspuns...2 in 1big grin